NEXUSVII times Descente Allterrain times Porter L. Chemical. Azines. Straight down Jacket

Nowadays we all current a really great fresh venture that requires a few of well known brand names coming from The japanese. NEXUSVII provides teamed upwards together with Descente Allterrain sufficient reason for Porter to make the particular L. Chemical. Azines. Straight Moncler down Jacket. The particular light-weight straight down outdoor jackets, built to become layered together with tops and also overcoats, can be found in armed service environmentally friendly and also african american, featuring a vintage vivid fruit Bomber jacket cellular lining. The particular outdoor moncler women coats jackets may be flattened in to a tiny Porter tote that is included with each and every jacket regarding effortless account. Be aware of the particular launch with the outdoor jackets with Usa Arrows & Daughters this kind of few days.

Event Trends 2014 v Austrálii – inspirace pro naše akce v roce 2014!!

Na výslunní moderních eventů v Austrálii pro rok 2014 se dostávají moderní technologie, které nejen umí ušetřit peníze, ale také zjednodušit a zpřehlednit práci. Mezi další top trendy, které mohou být inspirací i pro naše české eventy patří automatizace, využívání RFID, aplikace, multiaplikace, hybridní eventy, interaktivní eventy či lolly bars a jiné. Níže více informací.

Pokračujte ve čtení tohoto článku »

Nafukovací dekorace na akce

Nafukovací dekorace na akce

Nafukovací dekorace na akce

Chcete, aby vaše akce byla vidět? Čeká vás event, o kterém již dopředu víte, že se bude obtížně dekorovat? Chcete na svou akci něco funky, trochu neobvyklého ale veselého a ještě k tomu za rozumnou cenu? Nafukovací písmenka či nápisy, nafukovací balónky a hravé dekorace z balónků kombinující nafukovací nápisy s různotvary z balónků jsou alternativou k zamyšlení. Jednoduché, rychlé, levné a hlavně efektní.

Nápisy z foliových balónků

Párty bez nafukovacích balónků? Téměř nevídané. A co třeba ještě balónková písmenka? Lze z nich vytvořit nápisy, hesla, jména či slogany. Skvělá alternativa pro dekoraci jakéhokoli eventu. Tam kde jsou balónky, je vždy zábava.


Pokračujte ve čtení tohoto článku »

Zažijte první republiku v unikátním sálu Royal

Bývalé kino Bio Illusion se před několika dny veřejnosti představilo v novém kabátu a s novým jménem. Multikulturní prostor Royal, který zde vznikl, využívá unikátního interiéru z doby první republiky a doplnil jej o artekfakty pocházející z této doby. Vznikl tak prostor pro netradiční akce s duchem počátku minulého století. Sál nabízí exkluzivní spojení kulturního zážitku se špičkovou gastronomií.

Royal, projekt jediný svého druhu u nás

Maceškův palác, ve kterém dříve sídlilo legendární kino Bio Illusion, zažívá návrat na výslunní.  Francouzský podnikatel Jean-Christophe Gramont se nechal inspirovat argentinským nápadem a rozhodl se Praze dát jedinečné místo spojující špičkovou gastronomii, kulturní zážitek a historii. Maceškův palác se ukázal jako ideální prostor, už přes 80 let je totiž místem setkávání Pražanů.

Pokračujte ve čtení tohoto článku »

TepFAKTOR – zažijte den v pevnosti Boyard

Hladina adrenalinu stoupá, čas na hodinách se neúprosně krátí a před vámi je ještě tolik neznámých dobrodružství, které vás přesvědčí, že dokážete mnohem víc, než jste si mysleli. TepFAKTOR, hra inspirovaná pevností Boyard a piráty z Karibiku, se odehrává v chytře vybudovaném prostředí v Chotilsku na Příbramsku plném tajemných chodbiček, temných děr, provazů, prolézaček, místností s hlavolamy a šiframi. Navíc je zde pro hosty připraveno přes 300 m2 zastřešené pláže s barem. Ideální pro kombinaci adrenalinové zábavy s odpočinkem, piknikem, nebo divokou akci….

Cesta je zde cílem

V TepFAKTORu je nejdůležitější dobře se pobavit, uvolnit a sehrát Zapojíte nejen celé tělo, ale i mozkové závity rozjedete na plné obrátky. Přestože je TepFAKTOR je inspirován pevností Boyard, nemusí představovat obavy pro ty, kteří se bojí pavouků, uzavřených prostor, nebo toho, že nejste sportovní typ. Úkoly sice jsou nestandardní a některé i těžké, všechny jsou však zvládnutelné. Celá hra je velmi promyšlená a skvěle technicky propracovaná!

Pokračujte ve čtení tohoto článku »

Dance Union Club

Dance Union Club, další z hojné úrody vinohradských prostor nabízí své dispozice pro eventy a společenské akce všeho druhu. Skvělá lokace na rohu Vinohradské s Italskou, bezvadná dostupnost MHD a zajímavě řešené prostory. Kapacita 400 osob. Pravidelně se zde konají klasické taneční akce, dance party, setkání tanečníků latinsko-amerických tanců, tréninky, večírky, firemní eventy a další. Možná jsme objevili zajímavý prostor třeba právě pro vaši akci!

Pokračujte ve čtení tohoto článku »

Tip na dětskou akci: Lezecká stěna Balvan

Dětský den, sportovní rodinné odpoledne, tábor, akce pro rodiče s dětmi, na všechny tyto eventy se nabízí skvělá atrakce zvaná Balvan.  Je to mobilní lezecká stěna se skluzavkou, která zabaví na celé hodiny i ty nejaktivnější malé neposedy.

Balvan pro malé lezce

Balvan, pojízdný kámen, který je určen především pro děti je mobilní lezecká stěna skvělá pro rodinné sportovní akce. Balvan se dá zapřáhnout za auto a dovézt v podstatě kamkoliv. Pod celou lezeckou plochou se nachází dopadové matrace, díky kterým si nikdo z malých boulderů nenatluče . Z balvanu dolů se dá sklouznout po velké skluzavce. Balvan je zábava pro děti i dospělé.

Pokračujte ve čtení tohoto článku »

Divinis Wine Bar, fresh italská restaurace Zdeňka Pohlreicha

Jako druhý podnik v řadě po slavném Café Imperial otevřel Zdeněk Pohlreich italskou restauraci Divinis. Je to malý, útulný italský wine bar, který večer nabízí pravé italské menu založené  na kvalitních a hlavně sezónních ingrediencích. Interiér podniku je velmi netradiční. Navrhl jej italský architekt Luciano Belcapo a nutno podotknout, že ne každému se musí líbit. Kombinuje originální interiér starobylého domu v Týnské ulici s moderní dekorací a doplňky. Kuchyně i obsluha je kvalitní a Pohlreich dostává svému jménu. Kromě krátkého stálého jídelního lístku nabízí vždy celou řadu sezónních lahůdek, které překvapí. Cenová kategorie restaurace je definitivně vyšší než standard, za večeři pro dva počítejte  s útratou minimálně okolo 3000 Kč. Návštěva však  stojí za to. A to nejen proto, že zde možná potkáte slavného televizního kuchaře.   Pokračujte ve čtení tohoto článku »

Secret of raw aneb znáte vitariány? I ty je potřeba na akci uspokojit…

Restaurace nabízející nejen alternativní způsob stravování, ale kompletně celou životní filozofii, je dalším zajímavým projektem, o kterém ne každý slyšel, a který lze zakomponovat do našich eventů. Strava jako nalezení cesty sám k sobě je hlavní myšlenkou Secret of raw, kterou její zakladatelé sdílí se zákazníky ve své žižkovské restauraci a během kurzů a setkání raw „vaření“ . Secret Of Raw je jedna z mála pražských restaurací, kde se nabízí výhradně syrová strava. Záměrem restaurace je představit Čechům syrovou stravu a její výhody a zpopularizovat ji mezi lidmi, kteří touží po zdravém životním stylu. Jak ale stravování se syrovou strava funguje? A znamená to, že se budete muset omezit na jablka a saláty? Tak to naštěstí ne! Pokračujte ve čtení tohoto článku »

Zážitky s kávou…kde jinde než v Domě kávy

Pro milovníky kvalitní, profesionálně připravené kávy připomínáme kavárnu a prodejnu s vábivým názvem Dům kávy. V Praze sice již nějaký ten rok funguje, oproti ostatním podnikům však neusíná na vavřínech, drží si svou standard a udržuje svou stálou a náročnou klientelu. Je to spíše napůl kavárna a napůl obchod, který svým interiérem dech nevyrazí, je to však místo svou atmosférou připomínající italské kavárničky. A navíc…vše o kávě se můžete také zde naučit a dozvědět při baristických kurzech „Kávové akademie“, které vedou místní kavárníci.

Kvalita bez pompy a načančanosti

Nedaleko rušné letenské křižovatky, ve stínu sparťanského stadionu, je ukryt Dům kávy. Napůl obchod s kávou, napůl kavárna, který už šest let v zapadlé Jirečkově ulici úspěšně propojuje vaření kávy s prodáváním domácích kávovarů, konvic nebo balených zrnek a směsí. Bilíkova prodejna patří v Praze mezi nejuznávanější podniky svého druhu a zaměstnává například ceněného pražského baristu Jakuba Hartla.

Pokračujte ve čtení tohoto článku »

Staňte se pány větru – kiting jako součást teambuildingu

Snowkiting, landkiting, kiteboarding…zkrátka všechny druhy kitingu, které si jen dokážete představit, můžete zažít na některém z vašich příštích eventů. Kiting, tedy sport, při kterém  jezdec využívá pro posun po nejrůznějším povrchu tažné síly draka, je adrenalinová zábava, která si nachází stále větší oblibu mezi standardní širokou veřejností, nejen milovníky extrémních sportů. Nechte své kolegy či business partnery zažít něco neobvyklého a věnujte jim na míru event, na který nezapomenou.

Kiting stmeluje

Kiting jako součást teambuildingu již nepatří mezi extrémní výstřelky bláznivých organizátorů eventů. Nejedná se ani o zábavu, která by zruinovala firemní budget. Kiting se jednoduše postavil do řady vedle tradičních sportů, kterými doplňujeme firemní akce. Jeho výhodou však je, že je stále relativně novým sportem, který ne každý vyzkoušel a dává proto možnost „darovat“ zaměstnancům či obchodním partnerům nový zážitek či dokonce nové hobby. Ti, kdo kiting vyzkoušeli totiž tvrdí, že je návykový.

Pokračujte ve čtení tohoto článku »

Pravá belgická pivnice – BRUXX – v Národním domě na Vinohradech.

Nově otevřená pivnice v Praze překvapivě se zaměřuje na oblíbená belgická svrchně kvašená piva a tamější kuchyni. Koncept, který tak obohacuje Prahu o další lokalitu pro zajímavý event, přináší pivovary Staropramen. Nová belgická restaurace Bruxx staví na kvalitní belgické gastronomii, belgických pivech a přístupných cenách. Užít si zde můžete 8 druhů točených piv, třikrát týdně čerstvé mušle a například domácí, na dvakrát smažené belgické hranolky.

Co se v Bruxxu točí

V nabídce je 8 belgických piv a jedno pivo z českého minipivovaru. Nabídku dále doplňuje 24 lahvových piv, většinou samé známé firmy. Ceny piv jsou přijatelné (lahvová piva jsou dokonce levnější, než v některých českých pivotékách). Piva jsou servírována v originálních sklenicích.

Pokračujte ve čtení tohoto článku »

Tip ze zahraničí: Murder mystery party

Hosté na vašem večírku se dozvídají nepříjemnou zprávu. Jeden z přítomných byl právě úkladně zavražděn. Detektiv a jeho asistenti (herci a organizátoři hry) se chopí práce. Vědí totiž, že zločin je okamžitě potřeba začít vyšetřovat, jinak důkazy nenávratně zmizí. Každý má na večírku svou roli. Ti nejdůležitější jsou podezřelí, kolem kterých se všechno točí. Ostatní pomáhají detektivům při vyšetřování. Strhující hra Murder Mystery je stálicí v zahraničí, obzvláště anglicky mluvících zemích. Využívá se jak na menší party, rozlučky se svobodou, či srazy, ale slouží skvěle i na velkých produktových launchích, firemních vánočních večírcích či konferencích. Zkrátka všude, kde je potřeba se na chvíli odreagovat, pobavit své hosty, zaangažovat je do dění a neztratit při tom moc času. Profesionální herci udržují napětí a dynamiku hry a také zaručují, že všichni, i ti, kteří se neradi prosazují na veřejnosti, se budou dobře bavit. Pokračujte ve čtení tohoto článku »

Restaurant „Live is life“ nejen pro sportovní fanoušky

Restaurace a sport bar původně nesoucí se hlavně v duchu závodů Formule 1 nedávno rozšířil svůj záběr na další sporty a hry a přejmenoval se z F1 life na Live is life. Návštěvníci tak zde mohou sledovat nejrůznější sportovní online přenosy v jakoukoli noční i denní dobu. Zařádit si zde však hosté mohou nejen před televizními obrazovkami. K dispozici je zde totiž skvělý trenažér Formule F1, fotbálky, šipky, kulečníky a třeba také air hockey. Live is life se nachází na strategickém Kozím plácku ve středu Prahy a nabízí skvělé prostory i pro pěkný, uvolněný, sportovně laděný event.

Live is life

Bar Live is life určený fanouškům sledování těch nejrozličnějších druhů sportů na Kozím plácku v Praze nabízí mimo jiné zázemí pro eventy se sportovní tématikou. Jeho provozovatelé otevřeli loni bar prioritně pro milovníky závodů formulí 1 a jejich duch je v interiéru baru velmi dominantní. Hlavním lákadlem baru a restaurace je totiž autentický trenažér formule 1, na kterém se mohou vyřádit všichni, kdo hoví motoristice. Poslední dobou bar rozšířil působnost i na další sportovní utkání a změnil se v celodenní útočiště pro ty, kteří rádi sledují sportovní přenosy ve společnosti podobně naladěných diváků, se skleničkou v ruce a dobrým jídlem na stole.

Pokračujte ve čtení tohoto článku »

Naše maso, nové řeznictví pod hlavičkou Ambiente

Řeznictví Naše maso je nejnovějším projektem řetězce Ambiente. Nabízejí zde maso, ze kterého se vaří ve všech jejich restauracích. Specializují se na vyzrálé hovězí plemene čestr, přeštické vepřové a nabízejí také vlastní uzeniny. Pokud si zde něco vyberete, můžete to zde také i sníst.  Steak vám totiž zde nejen zabalí na doma, ale případně jej  i ugrilují a uzeniny ohřejí. Naše maso je spojeno se jménem věhlasného pražského řezníka Františka Kšány ml., který kvůli tomuto projektu opustil rodinné řeznictví na Břevnově, kde se proslavil znovuobjevením přeštického prasete. Řeznictví a uzenářství Naše maso otevřelo v  polovině března a již nyní jsou novým pražským hitem. Pokračujte ve čtení tohoto článku »