Home

Náš dlouhodobě stabilní tým je naší silnou stránkou. To, co děláme nás baví. Seznamte se s námi!

Věra Švachová, CEO (Chief Event Officer)

Se vzácným pohledem na eventy díky předchozí korporátní zkušenosti s in-house eventy kombinuje její styl vedení týmu a agentury business, kreativitu, korporátního ducha, inovaci a neotřelost. Její silnou stránkou je důraz na perfektní orchestraci každičkého eventu a posunutí akcí a vztahu s klientem vždy „o krok výš“.

Často říká: „jen se správnou kombinací kreativity, obchodního ducha a vnímání korporátního světa spolu s velkou dávkou zanícenosti a zápalu pro eventy dokážete dobře vést eventový tým a plnit přání klientů. Vždy také musí být v rovnováze trojúhelník klient – zaměstnanec – dodavatel, což je jedinou zárukou trvalého úspěchu na trhu.“

Jakub Kováčik, CIO (Chief Innovation Officer)

Mozek a inovátor, stojící za agenturou. S 15ti letou zkušeností z života v Severní Americe vidí budoucnost, předvídá trendy a inovace. Věnuje se zkoumání a využívání technologií a digitálního světa na poli eventů. Díky efektním strategiím dokáže zvýšit účast hostů na akci a jejich aktivní zapojení a zvýšit tak celkový potenciál eventů vzhledem k business cílům našich klientů.

Jana Šemberová, Event Manager, jednatel

S titulem Ing. z VŠE má vzácnou kombinaci logického a precizního myšlení, korporátního ducha, kreativní hlavy a ostrých loktů typického Pražáka. Od svých 15ti let si přivydělávala jako hosteska, což znamená, že ve svých 26ti letech zažila více akcí než zkušený evenťák.

Jak sama říká: „zkušenost mi pomáhá vidět jednotlivé části akcí z různých pohledů. Dokáži předvídat rizika, vymýšlet alternativy a postavit tak dobré a kvalitní základy jakéhokoliv eventu“.

Tereza Werry, Event Manager

S dlouholetou předchozí zkušeností z vedoucích pozic v oboru hospitality a péče o VIP klienty z business clubů, hotelů, incomingu a concierge dokáže vnímat každičký detail akce a jeho dopad na přítomné hosty. Její silnou stránkou je „detailní choreografie“ akcí, hledání nových prostor a eventových podnětů a také vymýšlení rozličných soutěží, disciplín, aktivit, workshopů a zábavných stanic.

„Hrát si s vnímáním hostů našich eventů, orchestrovat je a vodit do nepoznaných vod zážitků je to nejkrásnější, co se dá na akcích zažít. Ruku v ruce s perfektním servisem, kde každý host je pro mě „VIP“ mě skutečně naplňuje“, říká o sobě.

Sandra Simpson, PR & média

Nejlepší „píárista“ je člověk na volné noze. Se širokými zkušenostmi od rozličných klientů a agentur přináší Klára širokou škálu zkušeností a řešení mediálních a PR kampaní a projektů. S kvalitní databází a osobní vazbou na novináře se taktéž věnuje eventovému PR a rozšiřování požadovaného povědomí o daném eventu na veřejnosti. Miluje psaní a svobodu.