Home

Organizujeme tzv. firemní akce, neboli eventy pro korporátní klienty v Čechách i ve světě. Jen s velkou dávkou nadšení a zápalu pro eventy dokážeme dobře plnit přání našich klientů.

Každá firemní i soukromá akce je v magickém světě eventů kouzelná. S nápady a fantazií z vašeho zadání vykouzlíme ty nejpestřejší zážitky, které můžete darovat svým klientům, zaměstnancům či obchodním přátelům.

Co pro vás můžeme zorganizovat:

  • Eventy pro vaše klienty a obchodní partnery
  • Incentivy v zahraničí pro vaše klienty
  • Akce pro zaměstnance (a jejich rodiny)
  • Akce pro veřejnost
  • Charitativní eventy

Mezi akce pro klienty patří konference, semináře, gala večery, koncerty, plesy, novoroční a výroční setkání, prezentace produktů, celebrity eventy apod. Na incentivu je můžete vzít na tematickou plavbu po moři, lyžovačku na hory, konferenci k moři nebo na turnaj koňského póla. Pro zaměstnance pořádáme sportovní, dětské a rodinné dny, semináře, školení a konference, vánoční, novoroční a oslavné večírky, teambuildingy a teamingy, motivační hry a projekty, mikulášké párty a jiné. Pro veřejnost a jako charitativní eventy pořádáme CSR eventy různého charakteru, pochody, koncerty, teambuildingy zaměstnanců na veřejném projektu, sbírkové akce apod.

Proč s námi? Protože jsme úzce eventově zaměřená firma s bohatým korporátním zázemím, máme stabilní a dlouhodobě sehraný tým, jsme rychlí a flexibilní díky netradičnímu virtuálnímu pojetí firmy, máme jasná interní reportingová pravidla a neustále hledáme nové koncepty, prostory a dodavatele.